Kürtaj Sonrası

Kürtaj sonrası
2014 yılında İstanbul'da kürtaj olarak çocuk aldıran birçok bayan kürtaj sonrası nelere dikkat etmeleri gerektiğini ve diğer konuları hep sorarlar , sanıyorum kürtaj fiyatları ve kızlık zarı dikimi ile ilgili sorulardan sonra sıklık bakımından kürtaj sonrası durumlar soruluyor. İstenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında tek yöntem olan vakumlu kürtaj cinsel aktif birçok bayanın gündemini oluşturuyor. Yaşam şartlarının ve para kazanmanın giderek daha zor hale gelmesi ve metropollerdeki ulaşım sorunları insanların zaten çalışma hayatı dışında çocuk büyütmeye ayıracakları zamanı oldukça kısıtlarken birde plan dışı bir gebelik bunun üzerine tuz biber ekebilir. Bu yazımıza kürtaj sonrası kanama , ağrı şikayeti olacak mı ? , kürtaj sonrası banyo nasıl yapılmalı , kürtajdan sonra cinsel ilişkiye kaç gün sonra girmek uygundur , kürtaj sonrası adet görmeye ne zaman başlanacak , kürtaj sonrası hamile kalmak zorlaşır mı gibi sorulara cevap verirken alakalı olan kürtaj fiyatları , kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj nedir , kürtaj yasası , kızlık zarı dikimi fiyatları ,  kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , esnek kızlık zarı kanama yapar mı , vajina daraltma fiyatları gibi konularada değiniyoruz. Haydi makalemize başlayalım. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

WhatsApp = 0532 221 3007

Kürtaj

Latince kazımak anlamına gelen kürtaj , artık günümüzde cerrahi olarak gebeliği sonlandırmak anlamına gelmektedir , eski zamanlarda gerçektende kelime anlamına uygun davranılarak rahim içi bir kabak dolması gibi çepeçevre kazınırdı, ama artık günümüzde bu metodun yerine vakum kürtaj yapılmakta , rahim içine herhangi bir tıbbi alet sokulmadan plastik bir tüp ile negatif basınç uygulanarak gebelik kesesi dışarı emilmektedir.

Kürtaj sonrası ilk adet

Kürtajdan sonra ilk adet ne zaman başlayacak hep merak edilir , zira çocuk aldırdığınızda hormon yapınızın ve rahmin eski haline gelmesi yaklaşık 2 hafta sürüyor dolayısı ile beklediğiniz adet 2 hafta kadar gecikebiliyor , yani kürtaj sonrası ilk adet yaklaşık 40 gün  sonra ortaya çıkacaktır. Ama bu arada cinse ilişkiye girdiyseniz yeni bir gebelikte olabilir aman dikkat.

Kürtaj sonrası ağrı

Çocuk aldırdıktan sonra ağrı çekecekmisiniz , yaşam konforunuz etkilenecek mi , aynı gün işinize gücünüze geri dönebilecekmisiniz diye merak ediyorsanız hemen bildirelim , vakum kürtaj sonrası ağrı sızı olmuyor ve 10 dakika süren kürtajdan sora yürüyüp gidebiliyorsunuz.

Kürtaj sonrası hamilelik 

Kürtjdan sonra yeniden hamile kalabilirmiyim diye soranlar oluyor , sanırım eski zamanlardaki kazıma metodla yapılan kürtajdan kalma duyumlarla bu endişeleri duyuyorlar , vakum kürtajda rahim içi kazıma yapılmadığı için herhangi bir gebe kalamama sorunu yaşamayacaksınız , merak etmeyin . Vakum kürtaj sizin üreme fizyolojinizi bozmaz ve dolayısı ile kürtaj sonrası hamilelik sorunu yaşamazsınız.

Kürtaj sonrası kanama olmaması normal mi ?


Kürtajdan sonra eski sistemlerde yani rahim içi kazıma ile yapılan kürtaj modellerinde oldukça yüksek miktarda kanama olurdu ve hasta istirahat etmek zorunda kalırdı ama yeni sistem vakumlu kürtajda rahim içi kazıma yapılmadığı için kürtaj sonrası kanama pek görülmüyor , olsa bile birkaç gün süre ile günde 1-2 pet ancak olacaktır.

Kürtaj fiyatları


İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl den başlar ve kürtaj yapan yerlerde sıklıkla gebelik haftası dikkate alınarak çocuk aldırma ücretleri belirlenir , mesela 4 haftalık yeni bir gebelik için ... tl civatı kürtaj fiyatı istenirken hamilelik durumu 5 haftaya çıkmışsa bu rakam ... tl civarına çıkacaktır , yada 6 haftalık bir gebelik varsa ... lira giib bir çocuk aldırma maliyeti söz konusudur.

Kürtaj nasıl yapılır ?


Bereket versin eski dönemlerdeki rahim içi kazıma gerektiren kürtaj metodları artık tarih oldu ve nerdeyse tereyağından kıl çeker kadar kolay geçen vakum kürtaj popüler oldu , kürtaj nasıl yapılır sorusuna cevaben , artık gebelik sonlandırmak için rahim içi kazıma yapılmasına gerek olmuyor , gebelik kesesi rahim içinde ultrasonla tespit edildiktan sonra yerleştirilen ince bir tüp ki buna karmen kanülü denmektedir , negatif basınç oluşturularak gebelik kesesi dışarı alınıp gebelik sonlandırılıyor.

Gebelik testleri


İstanbul'da bütün eczanelerde basit olarak nedinizi uygulayebileceğiniz gevbelik testi satın alabilirsiniz , genellikle gebelik testi fiyatları çok ucuz oluyor , yani 5- 10 tl ye bir test alabilirsiniz. Kendiniz idrarınıız testre damalattığınızda çift çizgi çıkar ise bu sizin kesin olarak gebe olduğunuzu gösterir, ama tek çizgi çıkarsa ya gebe değilsiniz yada gebelik hormonları henüz eidrar geçmediği için birkaç gün sonra yeniden yapmanız gerekecek.

Kürtaj yasası


Ara ara ülke gündemine ve politik gündeme malzeme olan kürtaj yasası son duruma göre kürtaj yasak değildir , 10 hafta dahil kürtajla gebelik sonlandırmak serbesttir ama 10 haftadan sonrası için kürtaj yasağı tanımlanmış olup ciddi cezalar getirilmiştir. Ayrıca evli olan bayanlarında kürtaj olabilmesi için eşlerinden izin almaları , henüz reşit olmayan 18 yaş altı bayanlarında anne veya babaları ile kürtaja gelmeleri gerekiyor.


Kızlık zarı dikimi


İstanbul'da bekaret tamiri yani kızlık zarı dikimi neredeyse kürtaj operasyonlarından daha fazla yapılır hale gelmiştir , kaza sonucu , masturbasyon esnasında veya iyi gitmeyen bir ilişkiden kalan bir iz olarak kızlık zarı diktirmek sebebi ne olursa oldun mümkündür , 2 farklı metodla gerçekleştirilen küçük cerrahi müdahale sonucu bekaret yeniden sağlanır ve daha sonra girilecek bir cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkarak gerdek gecesi ritüeli tamamlanır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar ve kızlık zarı diken yerlerde yapılan işlemin derinliğine göre fiyat değişebilir , örnek vermek gerekirse flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... tl iken , çift kat flep metodu için İstanbul'da yaklaşık .... tl fiyat istemektedir. Yine kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı için toplam .... tl , kızlık zarı dikimi yani himenoplasti , vajina daraltma ve labioplasti yani dudaklardaki sarkmaların düzeltimelsi 3lü işlem yapılacaksa .... tl gibi ücretler istenir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Bekaret diktirme konusunda en fazla tercih edilen metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , vajina duvarından kaldırılan ince bir flep yani mukoza tabakasının bir ucu kızlık zarı ringine dikilir ve 20 günlük bir iyileşme periyodundan sonra dikiş izleri silinir ve artık cinsel ilişkiye hazırdır. Flep yöntemi kızlık zarı dikimi en doğal ve en garantili yöntemdir , nerdeyse tama yakın hastada yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Flep yöntemi kızlık zarı dikimi işlemi bittiğinde yürüyerek güncel hayatınıza devam edebilirsiniz , kızlık zarı diktirmiş olmanız size bir kısıtlama getirmez.

Geçici kızlık zarı dikimi


İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi 2014 verilerine göre toplam bekaret tamirleri arasında yaklaşık olarak %10 luk bir yer kaplar , artık herkes kalıcı flep yöntemi tercih etmektedir , ama fazla vakti olmayanlar veya birkaç gün içince cinsel ilişkiye girmek durumunda olanlar flep yönteminde gerekli olan 20 gümlük iyileşme süresini bekleyemezler ve geçici kızlık zarı dikimi ile acilen cinsel ilişkiye girerler.
Geçici kızlık zarı dikiminde eski kızlık zarı parçaları birbirine tekrar dikilir ve bütünlük sağlanır ama yapılan işlem maalesef 5 günden fazal dayanmaz ve bu süre zarfında cinsel ilişkiye girilmez ise kızlık zarı kendiliğinden bozulabilir , yani külkedisi hikayesinde saat gece 12 olduğunda herşeyin değişmesi gibi kısıtlı bir zamanınız olacaktır. Geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı dikim yapıldığu gün dahil olmak üzere hemen cinsel ilişkiye girilebilir olmasıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi yaptıran veya yaptırmayı düşünen birçok hasta kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye sorarlar , aslına bakarsanız anlaşılacak olsa böyle bir dikim işlemi neden yapılıyor olsun diye kısa cevapta verilebilir ama biz detaylandıralım isterseniz , özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi iyileştikten sonra normal kızlık zarı ile tamamen aynı hale gelir ve kesinlikle önceden dikilmiş olduğu anlaşılmaz , ama başka bir jinekolog muayene ederse kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlayabilir , üzülmeyin onunda sizin dışınızda 3. şahıslar veya ailenizden birine kızlık zarınız hakkında bilgi verme yetkisi yoktur , tabi isiz izin vermediğiniz sürece.

Kızlık zarı diktirenler 


İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı diktiren binlerce bayan olmuştur sanıyorum , bunların bazıları kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat etmeleri gerektiğini soruyorlar , ayrıntıları dikim esnasındada açıklıyoruz ama yinede burda tekrarlayalım , kızlık zarı diktirenlerin özellikel ilk 10 gün dikişler kaynayana kadar dikkat etmesi gereken hususların başında , banyolarını ayakta yapmak , denize ve havuza bu sire zarfında girmemek , aşırı bacak açkam gerektiren haraketlerden sakınmak gelmektedir , bunların dışında otururken hafif yan oturmaları daha rahat etmelerini sağlayacaktır. Kızlık zarı dikimi mahrem bir ilem olduğu için kızlık zarı diktiren bayanların daha sonra konu hakkıda yorumlar yazmaları çok nadir bir olaydır ama bizim sitelerimizde rastlayabilirsiniz.

Esnek kızlık zarı 


Kızlık zarının cinsel ilişkide kanama yapmaması yani esnek kızlık zarı durumu yaklaşık olarak %5 oranında bayanda rastlanır , genellikle ilk cinsel ilişkşde farkına varılır ve bu cinsel ilişki evliliğinde ilk gecesi ise ciddi sorunları yanında sürükleyebilir ve erkeğın kadına olan güveni sarsılır, daha önce başka bir erkekle cinsel ilişkiye girmiş izlenimi yaratır. Esnek kızlık zarını kanayan normal kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi himenoplasti ameliyatı yapıyoruz.

Vajina daraltma


Özellikle vajinal yolla doğum yapanlarda veya yoğun cinsel hayat yaşayan bayanlarda zamanla vajinal genişlemeler olabiliyor , ayrıca evlilike öncesi cinsellik yaşayan bazı bayanlardada vajina genişlemesi olabiliyor ve kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda sıklıkla talep edilir hale gelmiştir. Vajina jinekolog tarafınca basit bir cerrahi operasyonla eski haline kadar daraltilabilir . İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık .... TL seviyelerinden başlamaktadır.

Kızlık zarı muayenesi


İstanbul'da yıllar önce kızlık zarı muayenesine isteyerek gelen çok az hasta olurdu , ama sosyal iletişimin artması ve evlilik öncesi tam cinsel birleşme olmadan sürtünme şeklinde ön sevişme haraketlerinin yoğunlaşması ile kazaya kurban giden kızlık zarı sayısında büyük artış oldu ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkan genç kızlır herhangi bir yırtılma olup olmadığını öğrenmek için yada bekarlerinin devam edip etmediğini , kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığını anlamak için bekaret nesti yada kızlık zarı muayenesi için başvuruyorlar. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye aklınızdan geçiriyorsanız merak etmeyin jinekolog tarafınca yapılan kızlık zarı muayenesinde hastanın vajinasına herhangi bir tıbbi alet sokulmaz , hatta dokunulmaz bile . Sadece göz ile bakılarak yapılan bir muayenedir.

Saç ekimi 


İstanbul'da saç ekimi artık en yeni tekonoloji olan FUE yöntemi ile yapılmaktadır , bu yöntemde enseden tek tek alınan saş kökleri başın ön kısımlarında önceden hazırlanmış saç kanallarına tek tek yerleştirilir. Bu yöntem layılı ile yapılırsa ekilen saçların hayat boyu kafada kalma ihtimali %98 lere kadar çıkabilmektedir. İstanbul'da FUE yöntemi saç ekimi fiyatları 2014 yılında yaklaşık .... TL den başlamaktadır. Bu konuda arkadaşımız

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

Yorumlar

 1. 27 Ekim 15:14 - Kürtaj sonrası kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyor: İyi gunler turgay hocam ben gecen yil kurtaj olmustum sizin hastanenizde.ben kalici kizlik zari dikimi hakkinda bilgi alabilirmiyim
  27 Ekim 15:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi
  27 Ekim 15:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  27 Ekim 15:24 - Kürtaj sonrası kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyor: Peki garanti veriyomusunuz bir sorn cikar mi
  27 Ekim 15:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: garantilidir kesinlikle sorun çıkmaz
  27 Ekim 15:30 - Kürtaj sonrası kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyor: Kalici flep labiaplasti ve vajina daraltma toplam mu?
  27 Ekim 15:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  27 Ekim 15:32 - Kürtaj sonrası kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyor: Tamm tesekkurler
  27 Ekim 15:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 2. 27 Ekim 14:25 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: Merhaba hocam
  27 Ekim 14:25 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: musaitmisiniz
  27 Ekim 14:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: Hocam ben sağlık sektöründe calisyorum ilaç ihracat i
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: telefonunuzu
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: internetten
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: aldim
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: Şimdi kız arkadaşım hamile kaldı
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: Çocuğu aldirmamiz
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: gerekiyor veya
  27 Ekim 14:26 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: düşük iğnesi tedarik etmemiz lazım
  27 Ekim 14:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yasak ve tehlikeli
  27 Ekim 14:31 - İstanbulda kürtaj sonrası bilgi ve kürtaj fiyatları soruyor: Kürtaj ücretleri ne kadar hocam
  27 Ekim 14:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
 3. 24 Ekim 14:44 - 8 haftalık gebelik fiyatları ve kürtaj sonrasını soruyor: Hocam iyi günler
  24 Ekim 14:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: iyi günler
  24 Ekim 14:48 - 8 haftalık gebelik fiyatları ve kürtaj sonrasını soruyor: Hocam cok vaktinizi almıycam 8 haftalık gebelik soz konusu kurtaj düsünuyoruz ilandan bulduk sizi
  24 Ekim 14:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaş?
  24 Ekim 14:49 - 8 haftalık gebelik fiyatları ve kürtaj sonrasını soruyor: 18
  24 Ekim 14:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaparız
  24 Ekim 14:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  24 Ekim 14:50 - 8 haftalık gebelik fiyatları ve kürtaj sonrasını soruyor: Hocam fiyat ne kadar bulunduralım yanımızda gelirken
  24 Ekim 14:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya:
  24 Ekim 14:55 - 8 haftalık gebelik fiyatları ve kürtaj sonrasını soruyor: Tsk ederim hocam
  24 Ekim 14:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: geliş günü netleşince yazın randevu verelim
  24 Ekim 14:56 - 8 haftalık gebelik fiyatları ve kürtaj sonrasını soruyor: Haftasonu açikmnız
  24 Ekim 14:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet pazar dahil açığız
  24 Ekim 14:57 - 8 haftalık gebelik fiyatları ve kürtaj sonrasını soruyor: Ok iyi gunler hocam

  YanıtlaSil
 4. 25 Ekim 17:19 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Çok çaresiz drumdym bna yrdm edin
  25 Ekim 17:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  25 Ekim 17:19 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Flep yontmi yptrcm
  25 Ekim 17:20 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Ama guvenmym
  25 Ekim 17:20 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Kimseye bunlma
  25 Ekim 17:20 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Girdim
  25 Ekim 17:20 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Hiç bi sucum yok ama kz dglm
  25 Ekim 17:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merak etmeyin garantilidir
  25 Ekim 17:21 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Bilemyrm npcm
  25 Ekim 17:21 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: 
  25 Ekim 17:24 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Yardım edin bna
  25 Ekim 17:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: dikim için gelmeniz lazım
  25 Ekim 17:25 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Sorun gelmk degil
  25 Ekim 17:25 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Sorun dikim basari olmsi
  25 Ekim 17:25 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Ya olmzsa basarli
  25 Ekim 17:26 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Ya ölüm yda dikim başka secngm yok
  25 Ekim 17:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: mutlaka başarılı olur
  25 Ekim 17:28 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Arastryrm kimisi basarsz olur dyo
  25 Ekim 17:29 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Kafam karsyo ve size güvenmk istyrm
  25 Ekim 17:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: başarısız olmadı henüz
  25 Ekim 17:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zaten bu işin mantığı var nasıl başarısız olacak
  25 Ekim 17:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vajinaya girmek için zarın yırtılması lazım
  25 Ekim 17:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zar yırtılıncada kanama olacak ve canınız yanacak
  25 Ekim 17:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: daha gerçekçi olurmu
  25 Ekim 17:33 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Hiç hastnz oldumu
  25 Ekim 17:33 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Bu flep yntmnde
  25 Ekim 17:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1000 küsür oldu 30 yıldır hergün dikiyorum
  25 Ekim 17:34 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Ewlenen olmsmdr
  25 Ekim 17:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evleniyor hepside ve geçende dikim yaptığımız eski bir hasta 22 yıl sonra kızını dikime getirdi
  25 Ekim 17:36 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Doktor bey size gveniyrm
  25 Ekim 17:36 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Inşallah grsrz
  25 Ekim 17:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
  25 Ekim 17:37 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Randevu aylar oncesine alsm olurmu
  25 Ekim 17:38 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Uzaktan gelcm
  25 Ekim 17:38 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Şubat gbi randevu alblrmym
  25 Ekim 17:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
  25 Ekim 17:41 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Doktor bey randevu alblrmym
  25 Ekim 17:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet tarih ?
  25 Ekim 17:48 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Uçak bleti alym sonra
  25 Ekim 17:48 - 2 Erzincandan Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İçin Gelecek: Fiyatı

  YanıtlaSil
 5. 24 Ekim 18:39 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Merhaba doktor bey
  24 Ekim 19:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merhaba
  25 Ekim 16:38 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Yerinz tam olarak nerde muane olmaya qelicem
  25 Ekim 16:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zburnu
  25 Ekim 16:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hangi güne yazalım randevuyu
  25 Ekim 16:44 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: 12 kasm carsmba olur mu
  25 Ekim 16:45 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Bn halkalıda oturuyorm istanbul k.ckmece metroyla qelsm zeytin burnuna ordan nasl qelebilirm
  25 Ekim 16:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olur saat 13.00 uygun ?
  25 Ekim 16:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: muayene amacı nedir
  25 Ekim 16:45 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş is tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 25 Ekim 16:49 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Iyi qzel önce hastaneye qeliym knusalm
   25 Ekim 16:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok özel muayenehane bizimki hastane değil
   25 Ekim 16:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazalım randevuye
   25 Ekim 16:52 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Gven nasl olucak peki ya dikimde bi sorun olursa
   25 Ekim 16:53 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Deniz ac isim
   25 Ekim 16:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: dikimde sorun olmaz
   25 Ekim 16:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kızlık zarı diken en iyi doktor yazın google a
   25 Ekim 16:58 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Nasl qelicm peki praya
   25 Ekim 16:58 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Oraya
   25 Ekim 16:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: metrobüs - zeytinburnu
   25 Ekim 17:00 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Metro kullanip qelsem
   25 Ekim 17:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: oda olur
   25 Ekim 17:04 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Ordan nasl qelebilirm
   25 Ekim 17:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: metrodan zburnunda inin ve 58. bulvar caddesine giden mininüslerle 5 dakikada gelirsini
   25 Ekim 17:06 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Tm ararm szi ozamn.
   25 Ekim 17:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet tarif ederiz
   25 Ekim 17:07 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Suan herhanqi bi zarar var mı bilmiyorm. Sdece birlikteliqimz oldu ama kan falan qelmedi bska bi hastanede muane olup qelsem dikm yapar mısinz
   25 Ekim 17:08 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Gecici dikimle kalıcının fiyatı mü ?
   25 Ekim 17:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zaten dikimden önce mutlaka muayene ediyoruz ve durumu konuşup ondan sonra dikime alıyoruz.
   25 Ekim 17:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ayrıca muayene parası almıyoruz
   25 Ekim 17:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet listeyi attım ordan seçin
   25 Ekim 17:10 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Tm orda muane olurm.
   25 Ekim 17:10 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Hemn parayı bulamaya bilirm 2 ay sürer dikim icn.
   25 Ekim 17:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: herkes o şekilde yapıyor
   25 Ekim 17:10 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Tek fiyat mı
   25 Ekim 17:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: peşin kalanı sonra yaparız
   25 Ekim 17:12 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Nasl dikimden snra mı qeri kalanı
   25 Ekim 17:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet 1 ay sonra falan mesela
   25 Ekim 17:13 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Tm olur uyar
   25 Ekim 17:16 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Yanımda her hanqi birinin qelmesi qrekiyor mu. Ben braz arastrdm kefil yada bri olmaliyms
   25 Ekim 17:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaş?
   25 Ekim 17:17 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: 20. 94 doqumluym

   Sil
  2. 25 Ekim 17:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: reşitsiniz tek başınıza gelebilirsiniz
   25 Ekim 17:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 12 kasım randevunuzda görüşürüz
   25 Ekim 17:18 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Tm oldu ozamn. Gelip muane olsam knussak snra qelip diktirsem olur mu. Parayı toplayp yani
   25 Ekim 17:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olur tabi ama ozaman tl de muayene için ödersiniz masrafınız artar
   25 Ekim 17:19 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Hıım yani lirayla qelmem lazm
   25 Ekim 17:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet daha iyi olur hem kafanızdan siler rahat uyursunuz
   25 Ekim 17:22 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: O zaman randevuyu iptal edin paramı denklestirir dönerim size
   25 Ekim 17:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam
   25 Ekim 17:23 - Bakirelik testi yaptırıp bozulmuş ise kızlık zarı dikimi yaptıracak hasta: Oldu tsk ederm
   25 Ekim 17:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok

   Sil
 6. Kürtaj Fiyatları Şişli: Slm hocam benim bi mazuratım var
  10 Şub 16:15 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  10 Şub 16:17 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Birlikte oldun bi arkadaşım ilişki esnasında koruyucu rahimde kaldı çıkardık korktuk ertesi gün hapı da aldım kulandı bu ayın 5 de adet gerçekti gürmedi dün kan testi yaptık kanda çıktı şimdi kürtaj yapcaz nasıl yardımcı olursunuz
  10 Şub 16:22 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Hocam
  10 Şub 17:03 - Jinekolog Operatör Doktor: Yaparız
  10 Şub 17:03 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Fiyat nekdar hocam
  10 Şub 17:03 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Daha iki haftalık
  10 Şub 17:06 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Hocam peki bu operasyon nekdar sörüyor
  10 Şub 17:07 - Jinekolog Operatör Doktor: 15
  10 Şub 17:46 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Tm hocam Perşembe günü gelcem kaçta geleyim
  10 Şub 17:57 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Hocam bizim yasak ilişki sorun olmaz demi
  10 Şub 18:21 - Jinekolog Operatör Doktor: Sorun olmaz.. reşit olmak yeter
  10 Şub 18:21 - Jinekolog Operatör Doktor: Perşembe 13.30 .. isim ne yazalım
  10 Şub 18:41 - Jinekolog Operatör Doktor: Ultrasonda kesin olarak çıkıyor
  10 Şub 18:41 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok yazdım
  10 Şub 18:42 - Kürtaj Fiyatları Şişli: Tm hocam

  YanıtlaSil
 7. Kürtaj Bakırköy: Iyi akşamlar numaranızı internet üzerinden buldum kürtaj hakkında konuşmak istiyorum
  11 03 2015, 20:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  11 03 2015, 20:39 - Kürtaj Bakırköy: 18 yaşındayım ve 7 hafta 2 günlük hamileyim kürtaj yaptırmak istiyorum sanırım sgk kayıtlarına geçmiyor yaptığınız işlemler
  11 03 2015, 20:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  11 03 2015, 20:41 - Kürtaj Bakırköy: Yalnız söyle bi problem var ben 18 yaşımdan gün aldım yani 18 imi doldurmadim
  11 03 2015, 20:43 - Jinekolog Operatör Doktor: İnceleriz durumu
  11 03 2015, 20:44 - Kürtaj Bakırköy: Tamam teşekkür ederim en kısa zamanda muayeneye gelicem

  YanıtlaSil
 8. Hocam merhaba kürtaj sonrası dönme hakkında
  22 02 2016, 14:52 - .: Size birşey danışmak istiyorum
  22 02 2016, 14:53 - .: Müsaitseniz
  22 02 2016, 15:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  22 02 2016, 15:10 - .: Geçen ayin 21inde adet olmuştum 6. Gün bittim. Ondan 1 hafta sonra falan bi ilişki yaşadım. Geri cekilme yöntemi ile. 4 5 gündür ise adet ağrılarım vardı ama hala birşey gelmedi. Sizce hamile olma ihtimalim nasildir
  22 02 2016, 15:11 - .: Arada bir hafiften midem de bulanıyor. İstiğfar etmiyorum ama
  22 02 2016, 15:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Test yapın
  22 02 2016, 15:16 - .: Bu aksam yapacağım
  22 02 2016, 15:16 - .: Eğer öyle bir ihtimal varsa yarin veya çarşamba günü müsaitseniz yerinize gelmeyi düşünüyorum
  22 02 2016, 15:24 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  22 02 2016, 15:24 - .: Randevu almaya gerek var mi peki
  22 02 2016, 15:25 - .: İstediğimiz saatte gelebiliyor muyuz
  22 02 2016, 15:35 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gerek var
  22 02 2016, 15:36 - .: O zaman test sonucundan sonra randevu için tekrardan görüşürüz
  22 02 2016, 15:38 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 9. merhaba bisey sormak istiyorum bn tekirdagda oturuyom iki haftalik gebeyim ama kese gozukmuyo ucuncu haftasindayim ama gebeligimi sonlandirmak istiyorum ama devlet hastanesinde istege gore kurtaj yapmadiklarini soylediler peki istanbulda boyle bildiginiz hastaneler varmi peki durumum iyi degil
  18 06 2016, 12:01 - .: maddi olarak cunki bi tane kizim var daha bir yasinda
  18 06 2016, 12:01 - .: peki ne yapmam gerekir bu durumda
  18 06 2016, 12:03 - .: devlet hastanesi olabilif
  18 06 2016, 12:21 - Jin op dr turgay karakaya: Bizim liste :
  18 06 2016, 12:21 - .: anlamadim
  18 06 2016, 12:24 - .: saolun tesekkur ederim
  18 06 2016, 14:21 - .: peki sonlandirmak icin bi hap varmis cytotec
  18 06 2016, 14:22 - .: 8-9 saat icinde etkisini gosteriyomus
  18 06 2016, 14:26 - Jin op dr turgay karakaya: 10 sene önce ölen çok olduğu için yasaklandı
  18 06 2016, 14:27 - .: su an kullanan arkadasim vardi
  18 06 2016, 14:27 - .: bisey olmadi
  18 06 2016, 14:28 - Jin op dr turgay karakaya: Ölenler konuşamıyor
  18 06 2016, 14:29 - .: anladim peki sonlandirmak icin etkisi olan bi ilac tavsiyeniz varmi
  18 06 2016, 14:30 - Jin op dr turgay karakaya: Kürtaj dışı çare bu dünyada henüz yok
  18 06 2016, 16:02 - .: peki kürtaj sonrası kanama olur mu ?
  18 06 2016, 16:03 - .: devlet hastanelerinde neden almiyolar istege bagli
  18 06 2016, 16:04 - Jin op dr turgay karakaya: Politik
  18 06 2016, 16:05 - .: politik derke.
  18 06 2016, 16:05 - .: n
  18 06 2016, 23:58 - .: soruma cvp vermediniz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtajdan sonra cinsel ilişkide ağrı

Kürtaj sonrası enfeksiyon belirtileri

Kürtaj Sonrası Cinsel İlişki